Pakiet Zwiadowcy

 

Pakiet Zwiadowcy to blok zajęć stworzony na podstawie wieloletnich doświadczeń zebranych w trakcie organizowania kolonii Szkoła Zwiadowców. Postanowiliśmy wyjść poza ramy kolonii i zaoferować nasze zajęcia w szkołach, festynach, czy też różnego rodzaju innych imprezach. Możemy zorganizować kilkugodzinny blok zajęć w szkole lub postawić stoisko na festynie miejskim gdzie w dowolnej chwili będziemy mogli postrzelać z łuku lub nauczyć się fechtunku. Dla szkół oferujemy dodatkowo żywe lekcje historii gdzie będziemy mieli okazję poznać ubiór średniowieczny, uzbrojenie lub dawne rzemiosła (m in. wykonywanie łuków, kucie noży).

Specjalnym atutem naszego programu są fabularne gry w terenie. Wychowawcy wcielając się w różne postacie historyczne/fantastyczne kierują poczynaniami uczestników, którzy mają do wykonania konkretne cele. Uczestnicy na czas zabawy przenoszą się w wykreowany świat. Świetna forma rozrywki, kształtująca kreatywność i grę aktorską.  

 

OFERTA

W skład naszej oferty wchodzą między innymi:
- nauka łucznictwa
- nauka fechtunku
- pokazy rzemiosła
- strzelectwo z broni pneumatycznej
- kamuflaż (jeśli są do tego warunki)
- nauka szyfrowania
- żywe lekcje historii
- gry fabularne w terenie

 

KADRA

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów z wieloletnim stażem w firmie Europejskie Centrum Kształcenia. Każdy z nich posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne lub ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Są to ludzie pozytywni, którzy chętnie i skutecznie zarażają swoją pasją kolejne pokolenia.

 

CENA

Cena ustalana jest indywidualnie. Zależna jest od odległości w jakieś znajduje się docelowe miejsce, od ilości osób oraz czasu zabawy. W cenę wliczony jest zakres obowiązków kadry oraz wypożyczenie sprzętu. 

 

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami za pomocą formularza. W tym wypadku wybierz temat INNE OFERTY. Możesz także zadzwonić pod numer: 32 726 25 33


kontakt