Rezerwacja

Witaj!
Jeśli jesteś na tej stronie znaczy, że zaciekawiła Cię nasza oferta. Dziękujemy za zainteresowanie. Z naszej strony zrobimy wszystko aby sprostać Twoim oczekiwaniom. W tym dziale znajdziesz wszystkie wskazówki niezbednę do dokonania rezerwacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

JAK REZERWOWAĆ

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić elektroniczny formularz dostępny przy każdej ofercie. Zwróć szczególną uwagę na miejsce, numer turnusu oraz rodzaj transportu. Po wcisnięciu pieczęci z napisem WYŚLIJ, formularz automatycznie wysyłany jest do naszego biura. Taką rezerwację przyjmujemy na 10 dni. W tym czasie należy przesłać do nas umowę w 2 egzemplarzach (na jednego uczestnika). Jeśli nie wyślesz umowy, rezerwacja jest anulowana. Po otrzymaniu umowy zwrotnej z naszego biura należy w ciągu 7 dni wpłacić zaliczkę w kwocie 500 zł. Następnie należy wypełnić i przesłać do nas kartę kwalifikacyjną najpóźniej do końca maja (turnusy letnie). Końcowa wpłata może być dokonana najpóźniej na 20 dni przed wyjazdem.


Jeszcze raz krok po kroku:
1. Rezerwujesz miejsce poprzez elektroniczny formularz lub telefonicznie.
2. Przesyłasz do biura 2 egzemplarze umowy (czas: 10 dni od złożenia rezerwacji).
3. Otrzymujesz umowę zwrotną.
4. Wpłacasz zaliczkę 500zł (czas: 7 dni od otrzymania umowy zwrotnej).
5. Przesyłasz kartę kwalifikacyjną.
6. Dokonujesz końcowej wpłaty (najpóźniej 20 dni przed wyjazdem).


Rezerwować możesz także dzwoniąc pod numer: 32 726 25 33 (pn.-pt. godz. 10.00-17.00)
Wszystkie dokumenty są do pobrania na naszej stronie przy poszczególnych ofertach.

 

REGULAMIN

1. Rezerwacji mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie będące rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka.

2. Akceptując regulamin, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

3. Elektroniczna i telefoniczna rezerwacja nie gwarantuje miejsca na turnusie. Miejsce zostaje zarezerwowane wstępnie na 10 dni. By dokonać pełnej rezerwacji należy zrealizować procedurę opisaną w kolejnym punkcie.

4. Aby dokonać pełnej rezerwacji należy najpierw wypełnić elektroniczny formularz dostępny przy każdej ofercie lub zadzwonić do biura pod numer: 32 726 25 33 . Taką rezerwację przyjmujemy na 10 dni. W tym czasie należy przesłać do nas umowę w 2 egzemplarzach (na jednego uczestnika). Jeśli nie wyślesz umowy, rezerwacja jest anulowana. Po otrzymaniu umowy zwrotnej z naszego biura należy w ciągu 7 dni wpłacić zaliczkę w kwocie 500 zł. Następnie należy wypełnić i przesłać do nas kartę kwalifikacyjną najpóźniej do końca maja (turnusy letnie). Końcowa wpłata może być dokonana najpóźniej na 20 dni przed wyjazdem. Wszystkie dokumenty są do pobrania na naszej stronie przy poszczególnych ofertach.

5. Rezerwacja zostanie automatycznie anulowana jeśli nie wywiążesz się z wyżej wymienionych terminów.

 

FORMULARZE

Poniżej znajdują się linki do formularzy konkretnych ofert:

Letnia Szkoła Magii - zamek Czocha

Szkoła Zwiadowców - zamek Grodziec

Zimowa Szkoła Zwiadowców

Stalkerzy

Łamacze Klątw

WOLNE MIEJSCA

Tutaj dowiesz się czy pozostały jeszcze jakieś wolne miejsca na turnusie. Nie czekaj. Czasem wystarczy kilka dni, aby turnusy się wypełniły.

 WOLNE MIEJSCA 2017