Zwiadowczy Zjazd dla rodziców

W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania postanowiliśmy zorganizować Zwiadowczy Zjazd dla dorosłych! Już nie musisz zazdrościć swojemu dziecku świetnej zabawy na zamku, przeżyj to sam! Zamek Grodziec to miejsce o niebywałym klimacie. Wiele osób co roku wraca tu aby choć na chwilę przysiąść u stóp kamiennych murów i poczuć to coś. Spędzenie nocy w takim miejscu jest niezapomnianym przeżyciem. Głęboka cisza przerywana szumem drzew, ciepło ogniska i miliony gwiazd nad głową. Ten zamek uzależnia

 

Wolisz spędzić wolny czas z rodziną? Zapraszamy także dzieci! Nasi wychowacy zorganizują dodatkowe bloki zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

 

 

 

Program:

Znany i sprawdzony przez wiele lat program Zwiadowców dostosowaliśmy do starszych odbiorców. Dobrze wiemy, że niektórzy nie wyrastają z dzieciństwa lub chcieliby choć na chwilę powrócić do tych pięknych czasów. Przyjedż na zamek, my dostarczymy zabawki ;) W trakcie zjazdu opanujesz m.in:
- strzelanie z łuku,
- strzelanie z broni pneumatycznej,

- fechtunek,

- kamuflaż,

- orientację w terenie,

Dodatkowo oferujemy bitwy łucznicze, nocne zwiedzanie zamku, gry terenowe oraz interakcyjne pokazy rzemiosła. Wieczorami zapewniamy niesamowity klimat przy świetle ogniska. Dla odważnych proponujemy noc pod gołym niebem – śpiwory we własnym zakresie.

TERMIN

23-25.06.2017

 

Jest to weekend poprzedzający pierwszy turnus na Grodźcu. Serdecznie zapraszamy rodziców którzy przyważą własne pociechy na pierwszy turnus Szkoły Zwiadowców J

CENY

Dorośli: 320 zł
Dzieci i młodzież: 280zł

INFORMACJE

Organizator
Europejskie Centrum Kształcenia - organizator turystyki posiadający wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 802. Organizator jest uprawniony do prowadzenia imprez turystycznych w Polsce i posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA Direct z siedzibą w Warszawie.

Uczestnicy
Rodzice oraz dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Dzieci poniżej wieku szkolnego pozostają pod opieką rodziców.

UWAGA! Wymagana minimalna ilość uczestników, aby zjazd był możliwy: 20.

Transport
Transport własny.

Zakwaterowanie
Dormitoria zamkowe (pokoje stylizowane) pokoje 10, 12, 16 osobowe. Pokoje dopasowane do klimatu historycznego zamku i wyposażone w meble drewniane, łóżka piętrowe.

Sanitariaty znajdują się na korytarzach. Uczestnicy zakwaterowani są w budynku zamkowym.

Wyżywienie
Pełne dzienne wyżywienie w danym osobodniu obejmuje śniadanie, obiad (2 dania), podwieczorek podawany do obiadu, kolację. Do każdego posiłku podawane są napoje ciepłe lub zimne (np. soki). Jadłospisy są przygotowane przez wykwalifikowanych technologów żywienia zatrudnionych w Zamku Grodziec.

Upominki:

Każdy z uczestników zjazdu otrzyma koszulkę oraz pamiątkowy brelok do klucza w kształcie liscia dębu.

 

Inne
Opieka medyczna (lekarz na wezwanie), opieka wychowawcza i kierownicza, leki w przypadku zachorowania na wyjeździe, ubezpieczenie NW i OC dla kadry.

DOKUMENTY

UMOWA

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN

OGÓLNE WARUNKI

 

ZAPYTAJ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w STREFIE RODZICA. Jeśli jednak nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie, wyślij wiadomość. Pamiętaj aby wybrać odpowiedni temat.

 

kontakt

REZERWACJA

Rezerwacji miejsca możesz dokonać drogą internetową za pośrednictwem formularza lub telefonicznie: 32 726 25 33. Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z regulaminem. Wypełniając formularz zwróć uwagę na miejsce, numer turnusu i rodzaj transportu.

WOLNE MIEJSCA 2017

Fill icon