Wakacje z Przygodą

Jesteś gotowy na prawdziwą przygodę?
Pólkolonie na zamku Dobra to wspaniała okazja na przeżycie wakacyjnej przygody w gronie znajomych. Każdego dnia czeka na Ciebie inny temat przewodni. Jednego dnia zostań rycerzem i przenieś się w świat średniowecza, strzelaj z łuku, naucz się fechtunku. Kolejnego dnia poczuj się jak prawdziwy łowca, poznaj tajniki kamuflażu, zrób włąsną wędkę i wybierz się z nami na ryby. A co powiesz na poszukiwanie skarbu innego dnia? Jedno jest pewne, z nami zapomnisz co to nuda. Przygoda czeka, wybierasz się z nami?

 

Drodzy Rodzice:
Wakacje z przygodą to pięciodniowy program skierowany do dzieci w wieku 9-16 lat. Każdego dnia uczestnicy biorą udział w specjalnym bloku zajęć opartym o konkretny temat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godz 8.00 do 17.00. Program stworzyliśmy w taki sposób, aby nasi podopieczni mogli zasmakować przygody takiej, jaką sami pamiętamy ze swojego dzieciństwa. Naszą przygodę opieramy w dużej mierze na bliskim kontakcie z naturą, okraszoną w klimaty średniowiecza i fantastyki. Krótko mówiąc... sporo ruchu, kreatywne zabawy i mnóstwo emocji.

 

 

TURNUSY

I. 03-07.07.2017

II. 10-14.07.2017

III. 07-21.07.2017

IV. 24-28.07.2017

W razie zainteresowania pojawi się także oferta na sierpień.

 

CENY

600zł - Transport własny

650zł - Transport zorganizowany (Oleśnica, Długołęka, Kiełczów)

 

INFORMACJE

Przykładowe bloki tematyczne:

1. Dzień rycerza:
- łucznictwo
- fechtunek

2. Dzień łowcy:
- wędkowanie
- kamuflaż
- bitwy łucznicze

3. Dzień rękodzieła
- ceramika
- dawne tańce i zabawy
- malowanie

4. Dzień sportu i gier:
- leśna olimpiada
- gry plebejskie
- gry planszowe

5.Dzień poszukiwacza skarbów:
- gra fabularna w terenie
- ognisko z pieczeniem kiełbaski

 

Pakiet uczestnika:
Uczestnik w pakiecie otrzymuje koszulkę oraz upominek-niespodziankę. Ponadto na czas trwania pólkolonii otrzymuje bluzę maskującą. 

Obiekt:
Pólkolonie odbywają sie na zamku Dobra (woj. dolnośląskie) – obiekcie klasy historycznej. Do dyspozycji uczestników jest całe obejście, sale zamkowe, w których bedą prowadzone zajęcia w czasie niepogody, jadalnia oraz sanitariaty.

Uczestnicy:
Uczestnikami turnusu mogą być dzieci i młodzież w wieku 9 - 16 lat. Konieczny warunek uczestnictwa w turnusie: dziecko musi być samodzielne.

Wyżywienie:
Cena obejmuje obiad oraz podwieczorek. Śniadanie uczestnik powinien zjeść w domu lub zabrać ze sobą. Wyżywienie jest zgodne z zasadami zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży szkolnej. Jadłospisy są przygotowane przez wykwalifikowanych technologów żywienia zatrudnionych w Zamku Dobra.

Tranasport i godziny zajęć:
Transport organizowany jest z miejscowości Oleśnica, Długołęka i okolic Wrocławia. W razie zainteresowania transportem zorganizowanym z innych miejscowości niż Oleśnica i Dlugołęka, prosimy o kontakt z biurem. Każdego dnia w wyznaczonym miejscu organizowana będzie zbiórka o godz 8.00. Autobus zabiera uczestników z wyznaczonych miejsc i przyjeżdza na zamek. Zajęcia rozpoczynają się o godz 9.00. Blok poranny trwa do obiadu (godz 13.00) po obiedzie następuje krótka przerwa i rozpoczynamy drugi blok od godziny 14.30. Blok zajęć popołudniowych kończy się o 16.30. W międzyczasie około godz 15.30 wydawany jest podwieczorek. Po zajęciach uczestnicy wsiadają do autobusu i wracają na miejsce zbiórki.

 

Istnieje możliwość transportu we własnym zakresie.

Uwaga! Autokar i wychowawca opuszczają miejsce zbiórki o wyznaczonej godzinie. Jeśli w drodze powrotnej nie będzie osoby uprawnionej do odbioru dziecka, wtedy uczestnik wraca na zamek z wychowawcą skąd można odebrać go później.

 

DOKUMENTY

UMOWA - WAKACJE Z PRZYGODĄ 2017 

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN

OGÓLNE WARUNKI

 

PYTANIA

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w STREFIE RODZICA. Jeśli jednak nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie, wyślij wiadomość. Pamiętaj aby wybrać odpowiedni temat.

 

kontakt

REZERWACJA

Rezerwacji miejsca możesz dokonać drogą internetową za pośrednictwem formularza lub telefonicznie: 32 726 25 33. Zanim dokonasz rezerwacji zapoznaj się z regulaminem. Wypełniając formularz zwróć uwagę na miejsce, numer turnusu i rodzaj transportu.

WOLNE MIEJSCA 2017

Fill icon